Dussmann pastatų priežiūros paslaugos 

Plataus profilio paslaugų spektras – individualus ir pritaikytas jūsų poreikiams

Teikiame plačiausią paslaugų spektrą Lietuvos infrastruktūros valdymo rinkoje. Be to, teikdami paslaugas, savo profesinę patirtį bei kompetenciją pritaikome individualiems jūsų objekto ir (arba) klientų poreikiams. Kiekviena mūsų integruota infrastruktūros valdymo paslauga yra skirta jūsų pagrindiniams procesams palaikyti.
Mūsų specialistai naudoja patikimus procesus ir saugius metodus. Bendradarbiausime su jumis siekdami užtikrinti, kad bus įtraukiami jūsų individualūs reikalavimai. Mūsų tikslas – sumažinti jūsų išlaidas ir kartu padidinti savo našumą. Mūsų įrankių rinkinys, skirtas šiam tikslui pasiekti, apima nuolatinį vertės grandinės optimizavimą, nuolatinę kokybės stebėseną, procesais grindžiamą kokybės valdymo sistemą ir viso proceso dokumentavimą. Kad ir ką darytume, tvarus mąstymas ir veiksmai užima svarbiausią vietą.

Artimiausias kontaktinis centras

Naudodamiesi mūsų vietos paieškos funkcija, raskite netoli jūsų esantį kontaktinį centrą ir susisiekite su atitinkamu filialu el. paštu, telefonu arba tiesiog naudodami mūsų kontaktinę formą.

Tvarūs veiksmai pastatų priežiūros srityje

Valymui naudojamas vanduo, elektra arba cheminės medžiagos. Esame įsipareigoję savo veikloje užtikrinti tvarumą ir tausoti išteklius. Todėl siūlome daugybę aplinkai nekenkiančių sprendimų – nuo ekologiškų šiukšlių maišų ir žaliojo kurso reikalavimus atitinkančių valymo sistemų naudojimo iki tvarumo mokymų darbuotojams.

Get to know Dussmann Facility Management better

Take a look behind the scenes at Dussmann Facility Management. In our Dussmann stories, we offer you exciting insights into the daily work of our employees and report on our projects and experiences.

Leiskite jums patarti. Atsižvelgdami į jūsų poreikius, galime pasiūlyti kompetentingas individualias paslaugas arba pritaikytą visų paslaugų paketą – visa tai iš vieno šaltinio. Mielai paruošime Jums individualų pasiūlymą.