Dussmann pastatų priežiūros paslaugos 

Plataus profilio paslaugų spektras – individualus ir pritaikytas jūsų poreikiams

Esame užtikrinti – teikiame plačiausią paslaugų spektrą Lietuvos infrastruktūros valdymo rinkoje. Savo profesinę patirtį bei kompetenciją pritaikome individualiems jūsų objekto ir jūsų ar jūsų klientų poreikiams. Kiekviena mūsų kuriama infrastruktūros valdymo paslauga yra individualizuota jūsų procesams.

Mūsų specialistai dirba naudodamiesi sukaupta gerąja praktika, įvairiausius metodus pritaikant jūsų reikmėms. Bendradarbiaudami su kiekvienu savo klientu siekiame užtikrinti, kad bus įgyvendinti individualūs reikalavimai.

Mūsų tikslas – sumažinti jūsų išlaidas ir padidinti našumą. Mūsų įrankių rinkinys, skirtas šiam tikslui pasiekti, apima nuolatinį vertės grandinės optimizavimą, nuolatinę kokybės stebėseną, procesais grindžiamą kokybės valdymo sistemą ir viso proceso dokumentavimą.

Kad ir ką darytume, tvarus mąstymas ir veiksmai užima svarbiausią vietą.

Artimiausias kontaktinis centras

Naudodamiesi mūsų vietos paieškos funkcija, raskite netoli jūsų esantį kontaktinį centrą ir susisiekite su atitinkamu filialu el. paštu, telefonu arba tiesiog naudodami mūsų kontaktinę formą.

Tvarūs veiksmai pastatų priežiūros srityje

Valymui naudojamas vanduo, elektra ir cheminės medžiagos. Esame įsipareigoję savo veikloje užtikrinti tvarumą ir tausoti išteklius, todėl siūlome daugybę aplinkai nekenkiančių sprendimų – nuo ekologiškų šiukšlių maišų ir žaliojo kurso reikalavimus atitinkančių valymo sistemų naudojimo iki tvarumo mokymų darbuotojams.

Sužinokite apie Dussmann Pastatų priežiųros paslaugas daugiau

Dalinamės su jumis darbo užkulisiais, klientų istorijomis ir kasdienybėje pritaikomais moderniais sprendimais. Skaitykite mūsų istorijas ir naujienas, susipažinkite su mumis ir mūsų klientai.

Atsižvelgdami į jūsų poreikius, galime pasiūlyti kompetentingas individualias paslaugas arba pritaikytą visų paslaugų paketą – visa tai iš vieno šaltinio.

Mielai paruošime Jums individualų pasiūlymą, susisiekite.