Dussmann maitinimo paslaugos mokymo įstaigoms

Tinkama moksleivių ir studentų mityba

Subalansuota mityba padeda greičiau įsisavinti naują informaciją ir palengvina mokymąsi. Sveikas kūnas yra pirmas žingsnis į sveiką protą. Štai kodėl „Dussmann“ maitinimo paslaugų sektorius yra tinkamas jūsų mokyklos ar aukštojo mokslo įstaigos partneris. Galime aprūpinti mokinius ir mokytojus tinkama mityba ir padėti jums tapti dar sėkmingesniems!

Pridėtinė vertė teikiant paslaugas

  • Platus kasdienio maitinimo paslaugų asortimentas

  • To paties regiono maistas

  • Aukštos kokybės ir maistingas

valgomojo koncepcija CoolCooking25 metų patirtis maitinimo paslaugų srityje

„CoolCooking“ – tai mūsų studentams ir moksleiviams skirta maitinimo paslauga, siūlanti daugiau nei tik gerą maistą mokyklos ar universiteto valgyklose. Sukurta pagal modulinę struktūrą ši paslauga yra pritaikoma prie individualių kiekvienos amžiaus grupės poreikių.

Padedame organizuojant mokyklų renginius ir teikiame praktinę informaciją, reikalingą mokymui klasėse. Mielai bendradarbiaujame su mokytojais ir tėvais mitybos klausimais ir atsižvelgiame į individualius pageidavimus.

Siūlome maistą, kurį vaikai ir jaunuoliai mėgsta valgyti, daugiausia dėmesio skirdami kruopščiam paruošimui bei aukščiausios kokybės ingredientams. Gamindami maistą daugiausia naudojame sezoninius produktus, gaunamus iš vietos tiekėjų. Mūsų maisto asortimentas atitinka jaunų svečių skonį, o aptarnavimas yra kūrybiškas. Dėl to jūsų valgykla tampa populiaria susitikimų vieta, tačiau tai dar ne viskas. Taip pat galite būti tikri, kad puoselėjate mokinių sveikatą, gerovę ir gebėjimą susikaupti.  

Susisiekite pagal  vietovę

Pasinaudokite mūsų paieškos pagal vietovę funkcija, raskite netoli jūsų esantį kontaktinį centrą ir susisiekite su atitinkama atstovybe el. paštu, telefonu arba tiesiog naudodamiesi mūsų kontaktine forma.

Dussmann maitinimo paslaugos

Daug daugiau nei maitinimas mokykloje

„Dussmann“ yra žinoma dėl savo universalių paslaugų mokyklų maitinimo srityje. Taip pat aptarnaujame įvairias kitas įstaigas – nuo kavos baro iki visą maitinimo paslaugų spektrą teikiančių įmonių, nuo dienos centrų iki senolių namų. Kartu su klientais paslaugas paverčiame individualiais sprendimais.