Dussmann maitinimo paslaugos pacientams

Sveika, subalansuota pacientų mityba

Mityba yra labai svarbi, ypač sveikatos priežiūros įstaigose. Tinkama ir subalansuota mityba svariai pagerina pacientų ir žmonių, kuriems taikomas gydymas, sveikatą. Galų gale vien ligoninės mityba gali būti gydymo plano dalis. Mūsų maitinimo paslaugų ligoninėms tikslas – teikti jums pagalbą siūlant subalansuotus variantus.

Pridėtinė vertė per paslaugas

  • Platus kasdienio maitinimo paslaugų asortimentas
  • Pagal pageidavimą galima įsigyti ekologiškus produktus
  • To paties regiono maistas
  • Aukštos kokybės ir maistingas
  • Aukšti tvarumo standartai

Ligoninės maitinimo koncepcijaLigoninės maitinimas pagal Dussmann

Mūsų koncepcija sukurta specialiai ligoninėms ir jų pacientams, kad galėtume jums pasiūlyti optimalių, subalansuotų ir sveikų maitinimo variantų. Siūlome individualiems poreikiams pritaikytą sprendimą, sukurtą bendradarbiaujant su jumis ir pritaikytą individualiems jūsų ligoninės poreikiams.

Net ir neturėdami centrinės virtuvės galime pasiūlyti restorano lygio paslaugas. Visa tai įmanoma dėl modernių, lanksčių gamybos įrenginių ir mūsų maitinimo specialistų patirties. Taip pat bendradarbiaujame su mitybos specialistais ir siūlome įvairius specialius mitybos planus. Mums svarbiausia jūsų pacientai ir jų poreikiai.

Mūsų koncepcija taip pat gali apimti darbuotojų maitinimo paslaugas, pavyzdžiui, kavos barą ar restoraną darbuotojams. Čia taip pat galime pasiūlyti gerą, sveiką ir subalansuotą maistą. Visada stebime naudojamų ingredientų kokybę, nes kruopščiai renkamės tiekėjus, kurių dauguma yra vietiniai, o maistą ruošiame rūpestingai. Pagal pageidavimą galime naudoti ir ekologiškus produktus. Be to, siūlome temines savaites, kad jūsų valgiaraštis taptų dar patrauklesnis.

Maitinimas pagal DussmannKą turime omenyje sakydami tvarumą?

Tvarumas ir malonumas nėra tarpusavyje nesuderinami. Štai kodėl mes nusprendėme dirbti su savo klientais, kad sukurtume tvarias vietines koncepcijas. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip tai veikia.

Susisiekite pagal  vietovę

Pasinaudokite mūsų paieškos pagal vietovę funkcija, raskite netoli jūsų esantį kontaktinį centrą ir susisiekite su atitinkama atstovybe el. paštu, telefonu arba tiesiog naudodamiesi mūsų kontaktine forma.

Dussmann maitinimo paslaugos

Daug daugiau nei maitinimas ligoninėje

Dussmann yra žinomas dėl savo universalių darbuotojų maitinimo paslaugų. Taip pat aptarnaujame daugybę kitų šakų – nuo ​​kavos baro iki pilno maitinimo, nuo vaikų darželių iki senelių namų. Kartu su savo klientais paslaugas paverčiame pritaikytais sprendimais.