Valymo paslaugos pagal Dussmann

Užtikriname švarą ir gerovę

Padedame įmonėms pastatų valymo klausimais. Mūsų valymo paslaugų sektorius ne tik užtikrina didesnę švarą. Jis taip pat užtikrina jūsų darbuotojų gerovę. Atsižvelgdami į tai, siūlome visą spektrą profesionalių valymo paslaugų. Kartu su mumis galite nustatyti tikslus, kuriuos vėliau įgyvendinsime už jus. Pavyzdžiui, galime sukurti individualią valymo koncepciją, pritaikytą konkrečiai jūsų objektui, atsižvelgiant į jūsų individualius poreikius ir reikalavimus

Mūsų teikiamomis paslaugomis kuriama pridėtinė vertė

  • Profesionalios valymo paslaugos
  • Individualiai pritaikytos prie jūsų poreikių  
  • Optimizuoti procesai, pasižymintys dideliu ekonominiu efektyvumu 

Artimiausias kontaktinis centras

Naudodamiesi mūsų vietos paieškos funkcija, raskite netoli jūsų esantį kontaktinį centrą ir susisiekite su atitinkamu filialu el. paštu, telefonu arba tiesiog naudodami mūsų kontaktinę formą.

Valymas, švara ir higiena iš vieno paslaugų teikėjo

Iš „Dussmann“ gausite ir viena, ir kita: kuo aukščiausią kokybę ir kuo didžiausią ekonomiškumą. Mūsų priemonės ir valymo mašinos negadina medžiagų ir nekenkia aplinkai. Mūsų naujoviškos valymo paslaugos labai prisideda prie jūsų objekto vertės išlaikymo. O mūsų integruotas kokybės valdymas užtikrina nuolatinius gerus rezultatus: pastovią kokybę ir patikimumą. Be to, mus reguliariai sertifikuoja nepriklausomi bandymų institutai. 

Tvarios valymo paslaugos

Vykdydami pastatų valymo veiklą, orientuojamės į biologiškai skaidžias ir labai koncentruotas priemones bei į fiziškai arti įsikūrusius didmeninės prekybos partnerius. Valymo priemonės, popieriaus ir tekstilės gaminiai pažymėti mažiausiai vienu ekologiniu ženklu.

Cobotics by DussmannRobotizuotas patalpų valymas

Mūsų įmonėje dirba ne tik kvalifikuotas valymo personalas: dideliems plotams autonomiškai valyti, atliekant tik vieną operaciją, pasitelkiame įvairių modelių modernius robotus.

Desinfection proceduresSaugi darbo vieta su „Dussmann“

Į kovą su virusais ir bakterijomis „Dussmann“ siunčia profesionalų, specialiai parengtą personalą, galintį atlikti įvairias papildomas dezinfekavimo procedūras, naudojamas biurų ir kitų infrastruktūros objektų švarai užtikrinti.

Dussmann Pastatų Priežiūra

Daug daugiau nei tik pastatų valymas

Įmonė „Dussmann“ yra pagarsėjusi dėl plataus valymo paslaugų spektro. Be to, siūlome daugybę įvairių infrastruktūros valdymo paslaugų – nuo įvairių apsaugos paslaugų iki pastato sistemų priežiūros. Bendradarbiaujame su klientais, kad sukurtume individualiai pritaikytus paslaugų sprendimus.