Dussmann dezinfekcijos procedūros

Sustiprintos higienos priemonės

Koronaviruso pandemija kelia naujų iššūkių tiek įmonėms, tiek sveikatos priežiūros įstaigoms. Dabar patalpose, kuriose vyksta didelis judėjimas, būtina taikyti sustiprintas higienos priemones ir profilaktiškai dezinfekuoti besiliečiančius paviršius. Abi šios priemonės yra labai svarbios, nes padeda stabdyti mikroorganizmų plitimą. 
„Dussmann“ siekia padėti pasitelkdama savo profesinę patirtį bei kompetenciją ir specialiai parengtus darbuotojus bei siūlydama įvairias papildomas dezinfekavimo procedūras, taikomas medicinos įstaigose ir kitose srityse, pavyzdžiui, biuruose. 

Rankų dezinfekcija elektrostatiniu purkštuvu

Atliekant elektrostatinę dezinfekciją, paviršiai greitai ir tolygiai padengiami dezinfekciniu tirpalu. Elektrostatinis dozatorius purškia dezinfekcinį tirpalą vykstant elektros krūvių sąveikai. Įkrautos molekulės viena kitą stumia, todėl išlaiko vienodą atstumą viena kitos atžvilgiu, kai jas traukia apdorojamas paviršius. Tai reiškia, kad visame paviršiuje susidaro tolygus sluoksnis.  Šiuo metodu lengviau dezinfekuoti sunkiai pasiekiamus paviršius ir objektus su grioveliais ir kampais, pavyzdžiui, kompiuterių klaviatūras, biuro telefonus ir kasos aparatus

  • Greita ir veiksminga neautomatinė dezinfekcija 
  • Visi paviršiai ir dalys dezinfekuojami tolygiai ir ištisai 

Ozonuotas vanduo

Ozonuotas vanduo pasižymi sanitariniu poveikiu ir gali būti naudojamas bet kur, ne tik medicinos įstaigų patalpoms, bet, pvz., biurams valyti. Iš oro gaunamas deguonis paverčiamas ozonu, kuris vėliau naudojamas vandentiekio vandeniui išvalyti. Šiems elementams susijungus, gaunamas produktas, kuris mažina mikroorganizmų kiekį, taršą ir užterštumą. Jį galima naudoti kaip valymo priemonę. Valymui galima naudoti plaušines šluotas, šluostes ir purškiklius. Jis taip pat tinka rankoms valyti. 

  • Dezinfekuoja ir valo mažu medžiagų kiekiu  
  • Nekenkia žmonėms 
  • Ekologiškas, nes nesusidaro nuosėdų 

Mūsų paslaugos apima viską – nuo išsamių patarimų dėl įrangos pirkimo iki dezinfekavimo ir valymo, kurį atlieka mūsų aukštos kvalifikacijos darbuotojai. Žinoma, paminėtina, jog atliekamas profesionalus dokumentavimas ir tolesni veiksmai. 

Susisiekite su mumis

Mielai patarsime išsamiau apie dezinfekcijos galimybes.

 

Dussmann Pastatų Priežiūra

Higieniškas valymas, užtikrinantis didžiausią saugumą 

Dussmann yra žinomas dėl savo plataus valymo paslaugų spektro. Mes sukūrėme savo koncepciją higieninio valymo sričiai: 360° higiena. Galime dirbti su jumis ir sukurti individualius sprendimus.