Dussmann maitinimo paslaugos darbuotojams

Sveika ir subalansuota mityba, kuria darbuotojai gali mėgautis įmonėse

Šviežia ir sveika mityba tapo gerokai svarbesnė verslo pasaulyje. Dauguma žmonių nori maitintis sveikai, taip pat ir darbe. Įmonės turi pasiūlyti savo darbuotojams lengvą, subalansuotą ir skanų maistą kasdien.

Pridėtinė vertė teikiant paslaugas

  • Platus kasdienio maitinimo paslaugų asortimentas
  • To paties regiono maistas
  • Aukštos kokybės ir maistingas
  • Pagal pageidavimą galima įsigyti ekologiškus produktus

Dussmann maitinimo koncepcijaMaitinimas pagal Dussmann

Galime užtikrinti, kad jūsų darbuotojai mėgautųsi lengvais, šviežiais ir lengvai virškinamais patiekalais, specialiai pritaikytais skirtingiems kasdienių lankytojų skoniams ir poreikiams. Rinkdamiesi produktus didelį dėmesį skiriame aukščiausiai kokybei ir pirmenybę teikiame vietos tiekėjams. Tai leidžia mums siūlyti vietos poreikiams pritaikytus mėgstamus skirtingų pasaulio virtuvių patiekalus, užtikrinti tikrą įvairovę ir siūlyti gryną malonumą.

Mums svarbus tvarumas. Todėl kovojame su maisto švaistymu. Mums labai svarbi NULINIŲ ATLIEKŲ politika. Kruopščiai planuojame patiekalų skaičių ne tik tam, kad kiekvienas darbuotojas galėtų rinktis iš plataus patiekalų asortimento, bet ir tam, kad būtų išvengta pernelyg didelio maisto švaistymo. Stebime po vartojimo susidarančių atliekų kiekį ir parduodame jas įmonėms, kurios jas perdirba į biomasę. Panaudotas aliejus naudojamas biokurui gaminti.

Maitinimas pagal DussmannKą turime omenyje sakydami tvarumas?

Tvarumas ir malonumas nėra tarpusavyje nesuderinami. Štai kodėl mes nusprendėme dirbti su savo klientais, kad sukurtume tvarias vietines koncepcijas. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip tai veikia.

Dussmann maitinimo paslaugos

Daug daugiau nei personalo maitinimas

Dussmann yra žinomas dėl savo universalių darbuotojų maitinimo paslaugų. Taip pat aptarnaujame daugybę kitų šakų – nuo ​​kavos baro iki pilno maitinimo, nuo vaikų darželių iki senelių namų. Kartu su savo klientais paslaugas paverčiame pritaikytais sprendimais.