Apie Dussmann

Daugiau iš aistros

„Mums rūpi daugiau“ – tokį pažadą mūsų komanda duoda kiekvieną dieną dirbdama jums. Šis sakinys išreiškia mūsų aistrą ir siekį būti daugiau nei tik pastatų aptarnavimo paslaugų teikėja.

Kad ir ką darytume, pirmenybę teikiame žmonėms. Būtent jiems ir siekiame kurti gyvenamąsias ir darbo erdves, kurios kasdienį gyvenimą darytų turtingesnį ir lengvesnį. Tai pasakytina apie visą pastatų valdymo segmentą, profesionalias maitinimo paslaugas, technines sistemas ir įrangą – trumpai tariant, visas gyvenamąsias ir darbo erdves pastatuose ir aplink juos.


Kaip galime tiek pasiekti? Būdami stiprios tarptautinės paslaugų įmonės „Dussmann Group“ dalimi. 

Darome žmones laimingus, kad jie galėtų būti sėkmingi

Nesvarbu, ar rūpinamės verslo objektais, biurų pastatais, didelėmis pramoninėmis patalpomis ar tokiomis įstaigomis, kaip mokyklos ir ligoninės, visada galioja viena taisyklė: jei viduje esantys žmonės bus laimingi, verslas taip pat gerai seksis.

Žinoma, reikalavimai skiriasi ir dažnai yra gana sudėtingi. Todėl esame įsipareigoję dirbti kartu su klientais kaip ilgametis ir entuziastingas partneris, daugiausia dėmesio skiriantis sprendimams. Dėl visų šių priežasčių esame tinkamas partneris ir jums.

O štai jų dar daugiau:

  • Turime stiprų atstovybių tinklą. „Dussmann“ galite rasti visoje Lietuvoje, todėl visada esame šalia jūsų.
  • Kiekvieną dieną mums sekasi vis geriau. Visi mūsų projektai ir paslaugos yra nuolat išbandomi ir tobulinami.
  • Mes žinome, ką darome. Jei nežinotume, per daugiau nei 25 metų istoriją nebūtume išaugę iš mažos regioninės įmonės į tarptautinę paslaugų įmonę.
  • Esame atsakingi už savo veiksmus. Kad ir ką darytume, laikomės aiškių etikos principų ir demonstruojame socialinę atsakomybę darbuotojams, klientams ir visai visuomenei.

 

Mūsų padaliniai

Mes darome daugybę dalykų. Ir visus juos darome gerai.

„Dussmann“ prekės ženklu pažymėtų paslaugų spektras yra įvairus. Tuo pat metu visi mūsų darbuotojai yra savo srities specialistai. Tai suteikia daug privalumų, įskaitant ir mums patiems. Nestandartinis mąstymas kasdieniame darbe suteikia mums daugiau lankstumo ir motyvacijos, o įmonės, kurioje dirbame, kultūrą paverčia labai ypatinga.

Tačiau jūs, mūsų klientai, gaunate dar daugiau naudos, nes unikalų platų paslaugų spektrą gaunate iš vieno šaltinio. „Dussmann“ gali jums pasiūlyti pačias įvairiausias paslaugas šiose srityse: