Dussmann maisto paslaugų tvarumas

Mūsų vizija ir misija

Kaip jūsų maitinimo partneris ir šeimos įmonė esame įsitikinę, kad esame ypač atsakingi už kitus žmones ir gamtos pasaulį. Todėl esame pasiryžę prisidėti prie klimato apsaugos ir kartu pasiūlyti savo klientams geriausius patiekalus iš to paties regiono maisto produktų. Į iššūkius, su kuriais susiduriame, žiūrime kaip į galimybes ir išnaudojame juos kaip kūrybiškumo ir naujovių šaltinį.

Pridėtinė vertė per paslaugas

 • Efektyvus atliekų tvarkymas
 • Mažesnis pakuočių kiekis
 • Pirmenybę teikiame ekologiškiems ir sąžininga prekyba grįstiems produktams
 • Vietinės tiekimo grandinės, supaprastinta logistika
 • Visi tvarumo aspektai įtraukti į mūsų maisto reklamines akcijas įmonių valgyklose

Dussmann sukurtas tvarumas

Kad ir ką darytume, svarbiausia – palaikyti gyventi tinkamą klimatą ir leisti mėgautis to paties regiono maistu. Kaip jūsų maitinimo partneris ir šeimos įmonė esame įsitikinę, kad esame ypač atsakingi už kitus žmones ir gamtos pasaulį. Į iššūkius, su kuriais susiduriame, žiūrime kaip į galimybes ir išnaudojame juos kaip kūrybiškumo ir naujovių šaltinį. Laikydamiesi šios misijos imamės planų užtikrinti stabilumą ateityje ir paversti tvarumą ir mėgavimąsi maistu standartais maitinimo srityje. Kiekvienas žodis, sudarantis mūsų maitinimo paslaugų viziją, pagrįstas veiklos sritimis, kurios padeda mums siekti teisingų tikslų. Kurdami šias sritis apklausėme darbuotojus, išorės partnerius ir lankytojus bei atsižvelgėme į besikeičiančias bendras tendencijas visuomenėje.

Mūsų formulė iš pirmo žvilgsnio:

Nuo sandėlio iki gamybos bei to, kas lieka žmonių lėkštėse, – nustatome, kokių maisto atliekų galima išvengti viso proceso metu, ir, remdamiesi šia informacija, parengiame veiksmų planą ir rekomendacijas, pritaikytas konkrečiai jums. Taip sumažinamas atliekų kiekis ir, svarbiausia, išlaidos. 

Mūsų priemonių apžvalga:

 • Energija, pagaminta naudojant aliejų, riebalus ir maisto atliekas
 • Išskirtinis perdirbamų šiukšlių maišų naudojimas
 • Daugkartinės pakuotės ir didelės pakuotės vietoj vienkartinių pakuočių

Dussmann maitinimas: vietinis ir sezoninis

Manome, kad ant jūsų lėkštės turėtų patekti tik patys geriausi produktai. Todėl itin griežtai tikriname savo maisto produktų kokybę. Naudojame tik joduotą druską, rapsų arba alyvuogių aliejų, o cukraus stengiamės naudoti kuo įmanoma mažiau. Taip pat nenaudojame konservantų, hidrintų riebalų ir skonio stipriklių.

Be to, stengiamės, kad visuose mūsų maisto produktuose būtų didelė maistinių medžiagų koncentracija. Tai reiškia, kad juose gausu vitaminų, mineralinių medžiagų ir baltymų, bet nedaug riebalų.

Vietiniai ir sezoniniai produktai – tinkamas derinys jūsų valgiaraščiui

To paties regiono maistas yra standartinė visų mūsų valgiaraščių dalis. 

Mūsų variantų apžvalga:

 • Vaisiai, daržovės, pieno produktai, mėsa ir mėsos gaminiai daugiausia gaunami vietoje

 • 10–15 proc. visų mūsų perkamų produktų yra ekologiški

 • Vietiniai laisvai laikomų vištų kiaušiniai
 • Kavos, arbatos ir šokolado produktai daugiausia yra grįsti sąžininga prekyba
 • Pagal pageidavimą naudojami 100 % sertifikuoti ekologiški maisto produktai

Susisiekite pagal  vietovę

Pasinaudokite mūsų paieškos pagal vietovę funkcija, raskite netoli jūsų esantį kontaktinį centrą ir susisiekite su atitinkama atstovybe el. paštu, telefonu arba tiesiog naudodamiesi mūsų kontaktine forma.

Dussmann maitinimo paslaugos

Daug daugiau nei tvarumas

Dussmann“ teikia universalias ir tvarias paslaugas maisto paslaugų sektoriuje. Aptarnaujame įvairias įstaigas – nuo kavos baro iki visą maitinimo paslaugų spektrą teikiančių įmonių, nuo dienos centrų iki ligoninių. Kartu su klientais paslaugas paverčiame individualiais sprendimais.