Įspaudas

UAB Dussmann Service

Įmonės adresas

Dussmann Service UAB
J.Balčikonio g.3
LT- 08200, Vilnius
+370 5 233 9425
info@dussmann.lt

Atstovaujama

Andrej Trušakov

Įmonės kodas

Nr. 111617783

PVM kodas

LT116177811

Sumanymas, projektavimas ir techninis vykdymas

Wob AG
Werner-Heisenberg-Straße 6a-10
68519 Viernheim
www.wob.ag

Ginčų arbitravimas

Europos Komisija teikia ginčų sprendimo internetu platformą (OS). Nenorime ir neprivalome dalyvauti ginčų sprendimo procedūroje pasitelkiant arbitrą pagal Vokietijos vartotojų apsaugos įstatymus (VSBG).

Atsakomybė už turinį

Kaip paslaugų teikėjas esame atsakingi už savo turinį šioje svetainėje pagal Vokietijos telekomunikacijų įstatymo (TMG) 7 str. 1 dalį. Tačiau pagal TMG 8-10 straipsnius mes neprivalome stebėti perduodamos ar saugomos trečiųjų šalių informacijos ir tirti aplinkybių, kurios rodo, kad veikla neteisėta. Prievolė pašalinti arba blokuoti informacijos naudojimą pagal bendrąją teisę (bendruosius įstatymus) išlieka nepakitusi. Atsakomybė šiuo atveju galima tik nuo to momento, kai buvo sužinota apie įstatymo pažeidimą. Sužinoję apie įstatymų pažeidimus, nedelsdami pašalinsime tokį turinį.

Atsakomybė už nuorodas

Mūsų svetainėje yra nuorodų į trečiųjų šalių išorės interneto svetaines. Mes negalime daryti įtakos tokių interneto svetainių turiniui, todėl negalime už jį prisiimti atsakomybės. Už turinį atsako atitinkamos interneto svetainės administratorius. Susiejant interneto svetaines, tikrinama, ar jų turinys nepažeidžia įstatymų, o nustačius neteisėtą turinį, nuorodos nepateikiamos. Tačiau nuolatinė susietų interneto svetainių turinio kontrolė yra nepagrįsta, jei nėra konkrečių įrodymų apie įstatymų pažeidimą. Sužinoję apie įstatymų pažeidimus, nedelsdami pašalinsime atitinkamas nuorodas.

Autorių teisės

Šios interneto svetainės turinį sukūrė administratorius ir jį reglamentuoja Vokietijos autorių teisių įstatymas. Norint kopijuoti, apdoroti, platinti ir bet kokia forma komercializuoti tokią medžiagą, viršijančią autorių teisių įstatymo taikymo sritį, reikalingas išankstinis raštiškas savininko sutikimas. Neteisėtas šioje svetainėje pateiktos informacijos kopijavimas ar atsisiuntimas yra draudžiamas ir baudžiamas pagal įstatymus.