Higieninis valymas pagal Dussmann

Higiena ir švara, atitinkanti aukštus kokybės standartus

Teikdami higieninio valymo paslaugas vadovaujamės holistiniu metodu, kurio taikymas labai naudingas siekiant užtikrinti optimalų higienos normų laikymąsi, ypač sveikatos priežiūros įstaigose ir maisto ruošimo įstaigose: 360° higiena.

Kartu su jumis galime parengti jūsų įstaigai specialiai pritaikytus valymo ir dezinfekavimo planus, kuriuose atsižvelgiama į visus su optimaliu higienos normų laikymusi susijusius veiksnius. Mūsų „Protect“ valymo vežimėliuose visos valymo priemonės laikomos saugiai, todėl galime užtikrinti jums aukščiausią saugos lygį. Dėl automatinės, programa valdomos dozavimo sistemos taip pat galime užtikrinti, kad visos mūsų valymo priemonės bus naudojamos tinkamai.

Kitos mūsų teikiamos higieninio valymo paslaugos apima patalynės ir lovų paruošimą. Turime pakankamai patirties ir profesinės kompetencijos, kad galėtume užtikrinti aukštus kokybės standartus.

 

Mūsų paslaugos

  • Medicinos įstaigų valymas
  • Valymo ir dezinfekcijos planų ruošimas
  • Higieninis priežiūros valymas
  • Dezinfekcija
  • Specialių kategorijų atliekų šalinimas

Tvarus pastatų valymas

Vykdydami pastatų valymo veiklą, orientuojamės į biologiškai skaidžias ir labai koncentruotas priemones bei į fiziškai arti įsikūrusius didmeninės prekybos partnerius.  

Artimiausias kontaktinis centras

Naudodamiesi mūsų vietos paieškos funkcija, raskite netoli jūsų esantį kontaktinį centrą ir susisiekite su atitinkamu filialu el. paštu, telefonu arba tiesiog naudodami mūsų kontaktinę formą.

Valymo paslaugos pagal Dussmann

Visapisiškos pastatų valymo paslaugos - nuo viršaus iki apačios, iš vidaus ir iš išorės

Įmonė „Dussmann“ yra pagarsėjusi dėl plataus valymo paslaugų spektro. Jei jums reikia ne tik pramoninio valymo, bet ir papildomų valymo paslaugų, kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymais: