Pramoninių patalpų valymas pagal Dussmann

 Higiena ir švara Jūsų objektuose

Džiaugiamės galėdami panaudoti savo profesines žinias ir ilgametę pramoninių ir gamybinių patalpų valymo patirtį teikdami jums paslaugas. Turėdami puikiai parengtus darbuotojus, laikydamiesi griežtų higienos, darbo saugos ir sveikatos taisyklių bei tarptautinių kokybės standartų, galime užtikrinti, kad atitiksime jūsų reikalavimus.

Mūsų bendras tikslas – palaikyti jūsų mašinų, įrenginių ir infrastruktūros objektų funkcionalumą ir pailginti jų eksploatavimo trukmę atliekant profesionalų pramoninį valymą.

Kartu su jumis galime parengti aiškias procedūrines gaires ir standartines veiklos procedūras, kad užtikrintume, jog visuomet atitiksime visus jūsų individualius kokybės reikalavimus. Mūsų teikiamos paslaugos yra skaidriai ir išsamiai dokumentuojamos proceso metu. Siekdami sukurti sinergiją, pramoninio valymo darbo procesus deriname tarpusavyje, naudodami tradicinius ir naujai sukurtus metodus bei puikias valymo priemones. Taip užtikrinamas kuo didžiausias ekonomiškumas.

 

Mūsų paslaugos pramoninio valymo segmente

  • Pramoninių patalpų ir įrangos valymas
  • Saulės kolektorių plokščių valymas
  • Neautomatizuoto (rankinio) valymo paslaugos
  • Valymas putomis
  • Cheminis valymas
  • Valymas aukštu slėgiu
  • Dezinfekcija

Tvarus pastatų valymas

Vykdydami pastatų valymo veiklą, orientuojamės į biologiškai skaidžias ir labai koncentruotas priemones bei į fiziškai arti įsikūrusius didmeninės prekybos partnerius. 

Artimiausias kontaktinis centras

Naudodamiesi mūsų vietos paieškos funkcija, raskite netoli jūsų esantį kontaktinį centrą ir susisiekite su atitinkamu filialu el. paštu, telefonu arba tiesiog naudodami mūsų kontaktinę formą.

Valymo paslaugos pagal Dussmann

Visapisiškos pastatų valymo paslaugos - nuo viršaus iki apačios, iš vidaus ir iš išorės

Įmonė „Dussmann“ yra pagarsėjusi dėl plataus valymo paslaugų spektro. Jei jums reikia ne tik pramoninio valymo, bet ir papildomų valymo paslaugų, kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymais: