Dussmann – mes čia dėl jūsų

Kas mes esame – faktais ir skaičiais

Visos paslaugos, susijusios su visais pastatų aspektais, teikiamos iš vieno šaltinio. Siūlome sprendimus, kurie gimsta iš mūsų aistros integruotam infrastruktūros valdymui, maitinimo paslaugoms ir techninei objektų bei sistemų inžinerijai. Būdami tarptautinės šeimos įmonės „Dussmann Group“ dalimi deriname verslumu pagrįstą mąstymą ir aukštos kokybės novatoriškus, patikimus sprendimus, prisiimdami atsakomybę už klientus, darbuotojus, aplinką ir visą visuomenę. Rūpinamės žmonėmis ir vietomis, kuriose jie gyvena ir dirba, kad jų gyvenimas būtų turtingesnis ir lengvesnis.

Siūlome platų paslaugų spektrą:

„Dussmann“ infrastruktūros valdymo sektorius siūlo visas integruotas infrastruktūros valdymo paslaugas. 

„Dussmann“ maitinimo paslaugų sektorius siūlo maitinimo paslaugas nuo kavos barų iki visą maitinimo paslaugų spektrą teikiančių įmonių, nuo dienos priežiūros įstaigų iki ligoninių. 

Mūsų paslaugų spektras yra įspūdingas. Tai pasakytina ir apie faktus bei skaičius, susijusius su mūsų įmone, kurioje derinamos ilgametės tradicijos ir pažangūs metodai. Apžvalga:

Peter Dussmann
Įkurta 1963
pavienių paslaugų
Išviso 70
Šalyje visame pasaulyje
Esame 21
Kartu mes siekiame palengvinti gyvenimą klientams visame pasaulyje, naudodamiesi žmonių tiekiamomis paslaugomis, žmonėms. Šiame procese vadovaujamės klientų pasitenkinimo, kompetencijos ir novatariškumo tikslais.   

Pristatome mūsų vykdomąją vadovybę

Dussmann Lithuania

Andrej Trušakov

General Manager

„Dussmann“: namuose visoje Lietuvoje ir tarptautiniu mastu

Infrastruktūros valdymo ir maitinimo paslaugų sektoriai yra pasirengę jums padėti, kad ir kur mūsų prireiktų. Dėl „Dussmann“ regioninės struktūros galite susisiekti su daugiau kaip 70 specialistų, teikiančių paslaugas jūsų vietovėje. Daug dėmesio skiriame naujovėms, skaitmeninimui ir technologijoms, todėl kuriame individualias koncepcijas ir sprendimus – visai šalia jūsų ir atsižvelgdami į konkrečios pramonės šakos reikalavimus.

Techninių sprendimų segmente, kuris teikia sprendimus elektrotechnikos, liftų technologijų, vėsinimo ir oro kondicionavimo technologijų srityse, taip pat įgyvendiname tarptautinius projektus. Vykdydami visą šią veiklą glaudžiai bendradarbiaujame su klientais iš 11 Europos ir Artimųjų Rytų šalių.

Artimiausias kontaktinis centras

Naudodamiesi mūsų vietos paieškos funkcija, raskite netoli jūsų esantį kontaktinį centrą ir susisiekite su atitinkamu filialu el. paštu, telefonu arba tiesiog naudodami mūsų kontaktinę formą.

„Dussmann“ – didžiausias „Dussmann Group“ paslaugų sektorius

„Dussmann Group“, turinti 68 200 darbuotojų 21 šalyje, siūlo visą paslaugų, susijusių su pastatais ir žmonėmis, spektrą. Tai yra bendra skėtinė organizacija, jungianti mūsų padalinius: „Dussmann“, „Care & Kids“ ir „Dussmann das KulturKaufhaus“.