Dussmann maitinimo paslaugos senjorams

Healthy, balanced nutrition for seniors

Mityba svarbi kiekviename amžiuje. Tačiau ypač senjorai, gyvenantys senolių namuose, turėtų iš tiesų mėgautis kasdieniu maistu. Juk sveika ir subalansuota mityba vyresnio amžiaus žmonėms ne tik praskaidrina nuotaiką, bet ir suteikia geresnę sveikatą bei savijautą. Pasirinkę mus būti jūsų maitinimo paslaugų senolių namams partneriu, galite būti ramūs žinodami, kad visa tai padarysime už jus.

Pridetinė vertė paslaugoms

  • Platus kasdienio maitinimo paslaugų asortimentas
  • Įvairūs mitybos planai pagal pageidavimą
  • To paties regiono maistas
  • Aukštos kokybės ir maistingas
  • Aukšti tvarumo standartai

Maisto koncepcijaDussmann senjorų maitinimas

Mūsų holistinis požiūris į maitinimo paslaugas orientuotas į vyresnio amžiaus žmonių sveikatos stiprinimą, palaikymą ir gerinimą. Laikydamiesi savo požiūrio optimalią mitybą deriname su malonumą teikiančiu ir amžių atitinkančiu maistu, kad būtų išvengta mitybos nepakankamumo ar polinkio maitintis nesubalansuotai.

Savo požiūrį pritaikome prie jūsų įstaigos poreikių. Pagal pageidavimą galime tiekti ekologiškus produktus ar specialius dietinius patiekalus. Jūsų gaunama nauda – galimybė pasinaudoti mūsų patirtimi, geresnė gyventojų sveikata ir, galiausiai, geresnis jūsų įstaigos įvaizdis.

Susisiekite pagal  vietovę

Pasinaudokite mūsų paieškos pagal vietovę funkcija, raskite netoli jūsų esantį kontaktinį centrą ir susisiekite su atitinkama atstovybe el. paštu, telefonu arba tiesiog naudodamiesi mūsų kontaktine forma.

Dussmann maitinimo paslaugos

Daug daugiau nei senjorų maitinimas

„Dussmann“ garsėja savo įvairiomis paslaugomis senjorų maitinimo srityje. Taip pat aptarnaujame įvairias kitas įstaigas – nuo kavos baro iki visą maitinimo paslaugų spektrą teikiančių įmonių, nuo dienos centrų iki ligoninių. Kartu su klientais paslaugas paverčiame individualiais sprendimais.