Apsaugos paslaugos Dussmann

Užtikriname jūsų saugumą 

Jūsų reikalavimai yra „Dussmann“ saugumo koncepcijos pagrindas. Pagrindiniai šios koncepcijos tobulo įgyvendinimo veiksniai yra kokybė, saugumo personalas, dokumentavimas, organizavimas ir technologijos. Tai labai svarbu siekiant užtikrinti didžiausią saugumą.
 
Šiuos veiksnius deriname tarpusavyje, nes tik glaudžiai bendradarbiaudami galime sukurti ir nustatyti kuo geriausios individualių apsaugos paslaugų teikimo kokybės kriterijus ir rasti būdų patikrinti, ar jų laikomasi.

Mūsų teikiamomis paslaugomis kuriama pridėtinė vertė

  • Kvalifikuoti darbuotojai  
  • Viso proceso dokumentavimas  
  • Individualiai pritaikytos prie jūsų poreikių  
  • Optimizuoti procesai, pasižymintys dideliu ekonominiu efektyvumu 

Kaip užtikrinamas jūsų saugumas. Paslaugos, pritaikytos jums

Naudojant pažangias saugumo technologijas reikia gerai apmokytų darbuotojų, kuriais būtų galima pasikliauti. Todėl kruopščiai renkamės apsaugos specialistus ir reguliariai organizuojame jų tobulinimosi bei kvalifikacijos kėlimo mokymus. 

Be to, mūsų apsaugos paslaugų dokumentavimas visada yra skaidrus, be jokių „spragų“. Tai svarbus veiksnys sprendžiant atsakomybės klausimus, tačiau yra ir kitų aspektų. Tai taip pat labai svarbu organizaciniu požiūriu. 

Galiausiai, bet ne mažiau svarbu yra tai, jog galite pasikliauti mūsų į klientus orientuotu kokybės valdymu, kuriam užtikrinti atliekamas auditas, pildomi patikrinimų žurnalai ir naudojamos moderniausios kompiuterinės sistemos. Mūsų specializuotas lengvai integruojamų apsaugos sistemų skyrius užtikrina, kad jūsų saugumo technologijos veiktų patikimai ir būtų visada atnaujintos.

Integruojami Dussmann apsaugos sprendimai

Kalbant apie patalpų ir objektų apsaugą, mes ne tik skiriame gerai apmokytus ir patyrusius darbuotojus darbui atlikti. Savo apsaugos darbuotojus taip pat aprūpiname pažangiomis technologijomis.

Artimiausias kontaktinis centras

Naudodamiesi mūsų vietos paieškos funkcija, raskite netoli jūsų esantį kontaktinį centrą ir susisiekite su atitinkamu filialu el. paštu, telefonu arba tiesiog naudodami mūsų kontaktinę formą.

Dussmann patalpų valdymas

Visas saugos ir apsaugos paslaugų spektras

Su „Dussmann“ visada galite būti ramūs žinodami, jog esate saugūs. Tai pasakytina ne vien tik apie apsaugą ir saugumą. Siūlome daugybę įvairių infrastruktūros valdymo paslaugų, kurias, bendradarbiaudami su savo klientais, tobuliname sukurdami individualiems poreikiams pritaikytus sprendimus – nuo pastatų valymo, maitinimo paslaugų iki šaldymo ir žemos įtampos įrangos techninės priežiūros.