Cleanroom cleaning by Dussmann

Patirtis taikant griežtus kokybės standartus

Dėl mūsų darbuotojams keliamų aukštų reikalavimų, griežtų higienos ir darbo saugos bei sveikatos taisyklių, tarptautinių kokybės standartų laikymosi ir įsipareigojimo rengti išsamią dokumentaciją, mes atitinkame aukščiausius kokybės standartus švariųjų patalpų valymo srityje. Taip pat galime atitikti kitus reikalavimus, pavyzdžiui, skirtingos klasifikacijos švariųjų patalpų ar konkrečios vietos valymui taikomų rekomendacijų kriterijus.

Bendradarbiausime su jumis, kad parengtume valymo koncepciją ir valymo dažnumo planą, sukurtume specialias valymo procedūras ir parinktume valymo priemones.

Švariųjų patalpų valymo kokybė taip pat priklauso nuo valymo personalo kvalifikacijos. Mūsų darbuotojai apmokyti, kaip elgtis švariosiose patalpose ir oro kamerose, yra susipažinę su aprangos taisyklėmis, darbo tvarka, dokumentavimo reikalavimais, turi reikiamų geros gamybos praktikos, sveikatos ir saugos žinių. Taip pat turime ilgametės patirties farmacijos ir maisto sektoriuose, įskaitant medicinos įstaigas.

Mūsų paslaugos

  • Švariųjų patalpų valymas
  • Aprangos tvarkymas
  • Įmonės ir samdomų darbuotojų mokymas

Tvarus pastatų valymas

Vykdydami pastatų valymo veiklą, orientuojamės į biologiškai skaidžias ir labai koncentruotas priemones bei į fiziškai arti įsikūrusius didmeninės prekybos partnerius.  

Artimiausias kontaktinis centras

Naudodamiesi mūsų vietos paieškos funkcija, raskite netoli jūsų esantį kontaktinį centrą ir susisiekite su atitinkamu filialu el. paštu, telefonu arba tiesiog naudodami mūsų kontaktinę formą.

Valymo paslaugos pagal Dussmann

Visapisiškos pastatų valymo paslaugos - nuo viršaus iki apačios, iš vidaus ir iš išorės

Įmonė „Dussmann“ yra pagarsėjusi dėl plataus valymo paslaugų spektro. Jei jums reikia ne tik pramoninio valymo, bet ir papildomų valymo paslaugų, kviečiame susipažinti su mūsų pasiūlymais: