Dussmann maitinimo paslaugos

Pasinaudokite tuo, ką siūlome

Tinkama mityba yra puikios savijautos ir darbingumo pagrindas. Tačiau tam dažnai sunku rasti laiko, ypač dirbantiems. Todėl savo klientams siekiame tiekti skanų maistą ir visapusiškas maitinimo paslaugas bet kuriuo metu ir bet kur. Nesvarbu, ar aptarnaujame vaikus, studentus ar senjorus, visuomet daugiausia dėmesio skiriame žmonių gerovei ir tam, kad žmonės galėtų mėgautis geru maistu.

Maitinimo paslaugų kokybė taip pat yra svarbus veiksnys dabartinėje darbo rinkoje. Mūsų abejonių nekelianti kokybė maisto paslaugų srityje gali jums pasitarnauti bei padėti sutaupyti laiko, kurį skirsite kitiems dalykams. Leiskite mums paversti jūsų valgiaraštį tikru džiaugsmu, kad jūs taptumėte dar patrauklesniu darbdaviu.

Mūsų teikiama pridėtinė vertė

  • Platus kasdienių maisto paslaugų spektras įvairiose srityse
  • Visų rūšių mitybos planai ir specialūs maisto produktai
  • To paties regiono maistas
  • Aukšta kokybė
  • Aukšti tvarumo standartai

25 metų patirtis viso spektro maitinimo paslaugų srityje

Tinkama mityba yra geros savijautos ir darbingumo pagrindas.

Dėl savo plataus maitinimo paslaugų asortimento tiekiame žmonėms aukštos kokybės maistingą maistą bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje.

Viskam, ką siūlome, taikomi keli pagrindiniai principai. Pavyzdžiui, visuomet siekiame tvarumo ir daugiausia perkame to paties regiono maisto produktus.

Taip pat mielai atsižvelgiame į individualius reikalavimus. Siūlome įvairius mitybos planus ir specialius patiekalus, kad kiekvienas galėtų mėgautis geru maistu.

Mūsų technologijos pritaikytos mūsų klientams, o ne atvirkščiai. Tai pasakytina apie gamybos metodus, užsakymų paslaugą, atsiskaitymo ir kitas sistemas. Galiausiai, bet ne mažiau svarbu yra tai, kad mielai atsižvelgiame į bet kokius specialius pageidavimus ir siūlome sprendimus, kurie neapsiriboja vien tik maisto tiekimu.

Dussmann maitinimasKą reiškia tvarumas?

Tvarumas ir malonumas nėra tarpusavyje nesuderinamos sąvokos. Štai kodėl mes, kaip maitinimo paslaugų teikėjai ir šeimos įmonė, siekiame kartu su klientais kurti tvarias vietos koncepcijas. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip tai veikia. 

Susisiekite pagal  vietovę

Pasinaudokite mūsų paieškos pagal vietovę funkcija, raskite netoli jūsų esantį kontaktinį centrą ir susisiekite su atitinkama atstovybe el. paštu, telefonu arba tiesiog naudodamiesi mūsų kontaktine forma.

Aukšta kokybė ir higiena 

Būkite ramūs dėl mūsų skaidrios dokumentacijos maisto ir asmens higienos srityje. Mums suteiktas EN ISO 9001 sertifikatas higienos mokymų srityje, taip pat vadovaujamės pagal EN ISO 22000 standartą parengta koncepcija, kuri leidžia: 

  • atlikti galimos rizikos maisto produktams gamybos proceso metu analizę;
  • nustatyti taškus, kuriuose gamybos proceso metu gali kilti rizika;
  • nustatyti svarbiuosius maisto saugos valdymo taškus;
  • atlikti veiksmingas svarbiųjų valdymo taškų bandymo ir stebėsenos procedūras; 
  • atlikti kokybės užtikrinimo vidaus auditus.

 

Leiskite mums jums patarti. Atsižvelgdami į jūsų poreikius, galime jums pasiūlyti kompetentingas individualias paslaugas arba individualiai pritaikytą viso spektro paslaugų paketą – ir visa tai iš vieno šaltinio. Mielai parengsime jums individualų pasiūlymą.