Dussmann maitinimo paslaugos

Pasinaudokite tuo, ką siūlome

Tinkama mityba yra puikios savijautos ir produktyvumo pagrindas. Tačiau tam dažnai sunku rasti laiko, ypač dirbantiems.

Savo klientams siūlome plataus spektro maitinimo paslaugas bet kuriuo metu ir bet kur, kur jiems prireikia. Nesvarbu, ar aptarnaujame vaikus, studentus ar senjorus, visuomet daugiausia dėmesio skiriame žmonių gerovei ir tam, kad žmonės galėtų pasimėgauti kokybišku, sveiku ir skaniu maistu.

Maitinimo paslaugų kokybė yra svarbus veiksnys ir dabartinėje darbo rinkoje. Leiskite mums paversti jūsų valgiaraštį tikru džiaugsmu, kad jūs taptumėte dar patrauklesniu darbdaviu!

Abejonių nekelianti Dussmann paslaugų kokybė maisto paslaugų srityje gali jums pasitarnauti bei padėti sutaupyti laiko, kurį galėsite skirti kitiems dalykams.

Mūsų teikiama pridėtinė vertė

  • Platus kasdienių maisto paslaugų spektras įvairiose srityse
  • Visų rūšių mitybos planai ir specialūs maisto produktai
  • To paties regiono maistas
  • Aukšta kokybė
  • Aukšti tvarumo standartai

25 metų patirtis viso spektro maitinimo paslaugų srityje

Tinkama mityba yra geros savijautos ir darbingumo pagrindas.

Dėka plataus maitinimo paslaugų asortimento tiekiame žmonėms aukštos kokybės maistingą maistą bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje.

Viskam, ką siūlome, taikomi keli pagrindiniai principai. Pavyzdžiui, visuomet siekiame tvarumo ir daugiausia perkame to paties regiono maisto produktus.

Taip pat, atsižvelgiame į individualius reikalavimus. Siūlome įvairius mitybos planus ir specialius patiekalus, kad kiekvienas galėtų mėgautis geru maistu.

Mūsų technologijos pritaikytos klientams, o ne atvirkščiai. Tai pasakytina apie gamybos metodus, užsakymų paslaugą, atsiskaitymo ir kitas sistemas. Galiausiai, bet ne mažiau svarbu yra tai, kad mielai atsižvelgiame į bet kokius specialius pageidavimus ir siūlome sprendimus, kurie neapsiriboja vien tik maisto tiekimu.

Dussmann maitinimasKą reiškia tvarumas?

Tvarumas ir malonumas nėra tarpusavyje nesuderinamos sąvokos. Štai kodėl mes, kaip maitinimo paslaugų teikėjai siekiame kartu su klientais kurti tvarias veiklos koncepcijas. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip tai veikia. 

Susisiekite pagal  vietovę

Pasinaudokite mūsų paieškos pagal vietovę funkcija, raskite netoli jūsų esantį kontaktinį centrą ir susisiekite su atitinkama atstovybe el. paštu, telefonu arba tiesiog naudodamiesi mūsų kontaktine forma.

Aukšta kokybė ir higiena 

Būkite ramūs dėl skaidrios mūsųdokumentacijos maisto ir asmens higienos srityje. Mums suteiktas EN ISO 9001 sertifikatas higienos mokymų srityje, taip pat vadovaujamės pagal EN ISO 22000 standartą parengta koncepcija, kuri leidžia: 

  • atlikti galimos rizikos maisto produktams gamybos proceso metu analizę;
  • nustatyti taškus, kuriuose gamybos proceso metu gali kilti rizika;
  • nustatyti svarbiuosius maisto saugos valdymo taškus;
  • atlikti veiksmingas svarbiųjų valdymo taškų bandymo ir stebėsenos procedūras; 
  • atlikti kokybės užtikrinimo vidaus auditus.

 

Atsižvelgdami į jūsų poreikius, galime pasiūlyti kompetentingas individualias paslaugas arba pritaikytą visų paslaugų paketą – visa tai iš vieno šaltinio.

Mielai paruošime Jums individualų pasiūlymą, susisiekite.