Dussmann patalpų ir teritorijos apsauga

Greita, tikslinga ir duomenimis pagrįsta patalpų ir objektų apsauga – tokia, kokia ir turėtų būti

Norime, kad jūsų pastatai būtų optimaliai apsaugoti. Todėl pasikliaujame elektroninėmis duomenų rinkimo sistemomis, kurios pasižymi daugeliu privalumų.

Pavyzdžiui, jos dokumentuoja mūsų paslaugų teikimą ir renka saugumo duomenis, kaip antai, gaunamų pavojaus signalų dažnumą. Be to, šis metodas suteikia mums galimybę valdyti elektronines rakinimo (blokavimo) sistemas ir atlikti saugumo patikrinimus. Sistema taip pat naudojama atskiroms darbo vietoms apsaugoti.

Galiausiai, bet ne mažiau svarbu, kad ji naudojama komunikacijos ir saugumo tikslais: jei patruliuojantis asmuo neatsiliepia į mūsų kvietimą į kontrolės postą, galime neatidėliotinai imtis reikiamų veiksmų.

Mūsų teikiamomis paslaugomis kuriama pridėtinė vertė

  • Mūsų teikiama maksimali jūsų pastatų apsauga
  • Elektroninė duomenų rinkimo sistema
  • Elektroninių užraktų (blokavimo) sistemų valdymas
  • Gerai apmokyta, patyrusi komanda
  • Apsaugos darbuotojai aprūpinti ir parengti dirbti su pažangiomis technologijomis

Artimiausias kontaktinis centras

Naudodamiesi mūsų vietos paieškos funkcija, raskite netoli jūsų esantį kontaktinį centrą ir susisiekite su atitinkamu filialu el. paštu, telefonu arba tiesiog naudodami mūsų kontaktinę formą.

Dussmann saugos tarnyba

Saugumas yra daugiau nei tik gamyklos ir vietos saugumas

Su Dussmann visada galite būti ramūs, žinodami, kad esate saugūs. Tai taikoma ne tik gamyklos ir vietos saugumui. Siūlome daugybę skirtingų saugos paslaugų, kurias dirbame su savo klientais, kad sukurtume individualius sprendimus – nuo ​​apmokytų darbuotojų iki elektroninių raktų sistemų valdymo.