Tvarumas Dussmann

Ekologiškas. Socialinis. Ekonomiškas.

Esame šeimos įmonė ir tarptautinis paslaugų teikėjas, todėl norime padėti savo klientams spręsti problemas ir kartu kurti gyvenamąsias bei darbo erdves. Mūsų pagrindinė kompetencija – kurti tvarius produktus. Štai kodėl vienas pagrindinių mūsų principų visada buvo elgtis atsakingai ir etiškai. Arba kitaip tariant: tvarumas mums nėra tik madingas žodis – tai mūsų verslo būdas.

Žinoma, tai nereiškia, kad jau dabar viską darome tobulai. Mes taip pat norime tapti geresni. Šiuo tikslu „Dussmann Group“, kaip patronuojančioji bendrovė, nustatė aiškius tikslus ir parengė priemones, skirtas stebėti ir dokumentuoti šių tikslų įgyvendinimą. Tokiu būdu ir mes galime vertinti save pagal juos ir iš jų mokytis. Veikdami tvariai tobuliname savo verslo procesus visose srityse – ekologinėje, socialinėje ir ekonominėje.

Dussmann group tvarumas

Tvarumas yra opus klausimas ne tik „Dussmann“, bet ir visai „Dussmann Group“. Ar norėtumėte sužinoti daugiau apie grupės tvarumo ataskaitą?

Integruota valdymo sistema

Tvarumas mūsų verslo sektoriuose

Mes žinome: tvarumo politika nėra vienkartinė priemonė, tai – nuolatinis procesas. Siekdami organizuoti, kontroliuoti ir stebėti šį procesą, savo tvarumo politiką įtraukėme į integruotą valdymo sistemą. Tai apibrėžia ir sustruktūrina visus metodus ir priemones, kurias kuriame kokybės, sveikatos apsaugos, darbo saugos ir aplinkos apsaugos srityse.

Tai darydami griežtai laikomės tarptautinių aplinkosaugos, energetikos ir kokybės standartų. Mūsų integruota vadybos sistema sertifikuota pagal ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 ir ISO 50001. Ir, žinoma, mums taip pat patinka būti vertinamiems pagal savo darbuotojų, verslo kontaktų ir klientų pasitenkinimą.