Karjera Dussmann – raskite jums tinkantį darbą

Tapkite „Dussmann“ komandos dalimi!

Techninė priežiūra ar valymas – siūlome savo paslaugas daugelyje verslo segmentų. Jos tokios pat įvairios, kaip ir karjeros galimybės, kurios jūsų laukia kiekviename žingsnyje mūsų įmonėje. Todėl visada ieškome kvalifikuotų ir motyvuotų darbuotojų. Jie yra mūsų įmonės sėkmės pagrindas. 

„Dussmann“ siūlo daugybę galimybių pradėti dirbti tiek patyrusiems specialistams, tiek nebaigusiems mokymų darbuotojams. Taip pat mielai priimame grįžtančius į darbą ar norinčius išbandyti ką nors naujo.

Susisiekite dėl laisvų darbo vietų: 

PrivalumaiTurime daug ką pasiūlyti

Mūsų darbuotojai, dirbdami plataus spektro paslaugų bendrovėje, naudojasi įvairiais privalumais. Konkrečius privalumus taip pat rasite atitinkamame darbo skelbime.

Sąžiningas apmokėjimas

„Dussmann“ siūlo punktualų ir sąžiningą atlyginimą, kuris yra visų mūsų darbuotojų pasitikėjimo pagrindas.

 

Darbo saugumas

Esame krizėms atspari bendrovė dėl didelio nuosavojo kapitalo rodiklio ir diversifikuotos įmonės struktūros, apimančios veiklą infrastruktūros valdymo ir maitinimo paslaugų sektoriuose. 

Lygios galimybės ir įvairovė

Skatiname lygias galimybes, užkertame kelią bet kokiai diskriminacijai ir vertiname įvairovės kultūrą.

 

VIETOS

Kad ir kur būtų jūsų namai, „Dussmann“ darbo vieta yra netoli jūsų. Net jei persikraustysite, dėl galimybės dirbti nuotoliu vis tiek galėsite būti komandos dalimi.
 

INVESTICIJOS Į DARBUOTOJUSMokymas ir švietimas

Didžiulį dėmesį skiriame darbuotojų mokymams, nes taip užtikriname, kad paslaugų standartai būtų nuolat aukšti. Tai leidžia nuolat tobulinti produktus, metodus ir verslo aspektus.

Seminarai ir praktiniai užsiėmimai vyksta tiek „Dussmann“ būstinėje, tiek internetu, kad būtų galima tęsti tolesnį mokymą, kai galimybės keliauti ar kontaktai yra riboti. Mokymo programa apima įvairias temas ir specializuotus dalykus. Ji suteikia galimybę darbuotojams įgyti papildomą kvalifikaciją, pavyzdžiui, valymo ir higienos specialisto, sertifikuoto saugumo specialisto, taip pat meistro kvalifikaciją. Be reguliarių mokymų ir instruktažų darbuotojai, norintys patobulinti savo įgūdžius, gali naudotis internetiniais mokymo ištekliais. 

„Dussmann“ – didžiausias „Dussmann Group“ paslaugų sektorius

„Dussmann Group“, turinti 68 200 darbuotojų 21 šalyje, siūlo visą paslaugų, susijusių su pastatais ir žmonėmis, spektrą. Tai yra bendra skėtinė organizacija, jungianti mūsų padalinius: „Dussmann“, „Care & Kids“ ir „Dussmann das KulturKaufhaus“.