News

Dussmann – pasaulines tendencijas kuriantis verslas

Įmonės struktūra suskirstyta pagal veiklos sritis: pastatų priežiūros, viešojo maitinimo bei techninių sprendimų.

paskelbta 02/11/2024

Savo klientams siūlome paslaugas pagrįstas pasaulinėmis skaitmenizacijos, tvarumo bei darbo ir laisvalaikio derinimo tendencijomis.


Iš valymo paslaugų įmonės Dussmann, per 60 veiklos metų išaugo į patikimą partnerę kompleksinės pastatų priežiūros, viešojo maitinimo ir techninių sprendimų srityse.

Dussmann – pasaulines tendencijas kuriantis verslas

Iš valymo paslaugų įmonės Dussmann, per 60 veiklos metų išaugo į patikimą partnerę kompleksinės pastatų priežiūros, viešojo maitinimo ir techninių sprendimų srityse. Savo klientams siūlome paslaugas pagrįstas pasaulinėmis skaitmenizacijos, tvarumo bei darbo ir laisvalaikio derinimo tendencijomis.

Dussmann pradžia – nedidelė biurų valymo paslauga

Peteris Dussmannas pirmąją įmonę įkūrė 1963-iaisiais ir per šiuos 60 metų Dussmann services išaugo į pasaulinę kompaniją. O viskas prasidėjo nuo nedidelio valymo paslaugų verslo Miunchene, valant nedidukus vieno kambario butus. Vėliau, atsirado biurų valymo paslauga, tam metui buvusi gan išskirtine.

1968-aisiais prasidėjo Dussmann augimas į užsienį ir sparti įmonės plėtra, kuomet šalia valymo paslaugų atsirado pastatų priežiūra.

Dussmann Group ir toliau sėkmingai auga

Įmonės struktūra suskirstyta pagal veiklos sritis: pastatų priežiūros, viešojo maitinimo bei techninių sprendimų.

Dussmann pastatų priežiūros paslaugos apima valymo, inžinerinių sistemų aptarnavimo, apsaugos ir kitas kompleksines paslaugas.

Tikimasi, kad maitinimo paslaugos taps vis geriau matomos ir tai padės bendrovei toliau jas vystyti atsižvelgiant į naujausias viešojo maitinimo paslaugų tendencijas. Maitinimo paslaugos didelėms organizacijoms, ligoninėms bei globos namams sudaro reikšmingą dalį Dussmann veiklos Lietuvoje.

Trečioji paslaugų sritis ir prekės ženklo dalis – Dussmann techniniai sprendimai. Ji apima įmonės padalinius užsienyje ir jų teikiamas paslaugas susijusias su technikos įrengimu ir aptarnavimu. Tai elektros inžinerijos darbai, šaldymo ir oro kondicionavimo bei liftų priežiūra.

Dussmann prekės ženklo vertybės

Dussmann group pagrindinių vertybių trejetas: pažangi dvasia, poreikius atitinkančios paslaugos (angl. perfect fit) ir individualus dėmesys.

Įmonės viziją, misiją ir vertybes apibendrina šūkis – „Mums rūpi daugiau“ (angl. We care for more).

„Mums rūpi daugiau“ išreiškia tai, ką sugebame geriausiai: rūpinamės žmonėmis ir erdvėmis, kuriose jie dirba bei ilsisi, tam, kad pagerintume jų gyvenimo kokybę ir palengvintume kasdienybę.

Pokyčiai pasiekė ir Lietuvą

„Dussmann Group“ įmonių grupėje dirba beveik 65 tūkst. darbuotojų 21 šalyje. Jos centrinė būstinė įsikūrusi Berlyne. 2021 m. įmonių grupė pasiekė 2,31 mlrd. eurų apyvartą.

UAB „Dussmann Service“ įsteigta 1998 m. Vilniuje kaip „Dussmann Group“ filialas. Šiuo metu joje dirba 902 darbuotojai. Įmonės pardavimo pajamos 2021 m. siekė 15 570 892 Eur, o grynasis pelnas – 594 372 Eur.

2023-iaisiais daug įvairių atnaujinimų įvyko Dussmann veikloje Lietuvoje.

Viena didžiausių naujovių – atnaujinta centrinė virtuvė. Jos plotas net 500 kvadratinių metrų! Kasdien čia galime paruošti net 5000+ porcijų! Specializuoto transporto dėka maistas keliauja užsakovams.

Antroji naujovė – praėjusių metų pabaigoje pastatų priežiūros technikams įrengėme naują ofisą! Tai erdvios darbo ir susitikimų erdvės, viso net 100 kvadratinių metrų, patogi lokacija – padėsianti išvengti kamščių, visą parą prieinami Įrankiai ir įranga.

Didžiuojamės, kad pasaulinio dydžio kompanija visą laiką vadovaujasi šeimos verslo vertybėmis. Dussmann – mums rūpi daugiau!